Цена: 400 денари по лице / мин. 800 денари за 1 ноќ
Капацитет: 2 лица + мало дете
Кревет: 1 француски брачен кревет со димензии 200 см х 180 см - King beds


Wi-Fi интернет, купатило со топла вода, ТВ, тераса со маса и столови, асфалтиран паркинг, мини фрижидер, чајна кујна со плински уред, прибор за јадење и пиење, светло против комарци, големо огледало, плакар за облека, ролетни за светлосна и топлотна изолација, мрежа за сенка на тераса и заштита од сонце (прилагодлива по потреба), посебен влез, сопствен клуч

Достапност

П В С Ч П С Н
Loading...
<< Previous | Next >>
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Contact us now!

Контакт (+389) 70 55 65 78 to book directly or for advice
Email goce3d@yahoo.com