Цена: 350 ден. по лице / мин. 1.200 денари за 1 ноќ
Капацитет: 6-8 лица
Кревет: 2 француски брачни кревети - димензии 200 см х 180 см + тросед + помошен кревет


Wi-Fi интернет, купатило со топла вода, ТВ, тераса со маса и столови, асфалтиран паркинг, мини фрижидер, чајна кујна со плински уред, прибор за јадење и пиење, светло против комарци, големо огледало, плакар за облека, ролетни за светлосна и топлотна изолација, мрежа за сенка на тераса и заштита од сонце (прилагодлива по потреба), посебен влез, сопствен клуч

Достапност

П В С Ч П С Н
Loading...
<< Previous | Next >>
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Contact us now!

Контакт (+389) 70 55 65 78 to book directly or for advice
Email goce3d@yahoo.com